NAVELO -PHYSIOBOOST

Dirk Grafischer i Werner Ruprecht twórcy produktu, opracowali rewolucyjną technologię krzemową w firmie Sowell.de. Micro Silicon zwiększa wydajność i elastyczność mięśni oraz poprawia regenerację poprzez czysto fizyczne interakcje z mięśniami.

„PhysioBoost” to fizyczna technologia membranowa wykorzystująca własne napięcia powierzchniowe skóry, aby aktywować procesy metaboliczne organizmu, a także funkcjonalność i elastyczność stawów . Ta innowacyjna technologia oparta jest na zasadzie akupresury i drenażu limfatycznego. Powięzi i energia są uwalniane wyłącznie na poziomie fizycznym. Ten sposób działania jest wyjątkowy i poprawia mobilność, wytrzymałość i regenerację organizmu. Mięśnie są uwalniane od bólu i skurczów. Badania na zdrowych ochotnikach wykazały zwiększenie stężenia ATP ( główny nośnik energii  w komórkach ) o około 200%.

PHYSIOBOOST – to jedna z najbardziej innowacyjnych technologii ostatnich dekad, która zdobywa świat sportu.

Ten sposób działania poprawia mobilność, wytrzymałość i regenerację organizmu. Męśnie są uwalniane od bólu i skurczu. Dzięki technice z membranami fizycznymi po raz pierwszy udało się związać zmikronizowany, doładowany kwarc (mikro-krzem) z materiałami nośnymi, takimi jak kremy i pianki.

Mikro-krzemowe kryształy i ludzki mięsień współdziałają ze sobą, mięśnie są zdetonowane (zrównoważone, aby zapobiec skurczom). Składniki kremu mają właściwości zbiorcze, modularne i odblaskowe oraz przejmują napięcie elektryczne skóry i włókien mięśniowych, zmieniając i odbijając je. Skutkuje to dogłębnym efektem, który promieniuje do powięzi i wpływa na cały metabolizm komórkowy. Efekt interakcji mięśni z technologią „PysioBoost” jest porównywalny z masażem terapeuty.

Terapię manualną zaleca się najczęściej w przypadku zmniejszenia/ograniczenia zakresu ruchu, w stanach przeciążeniowych, nerwobólach, stanach wzmożonego napięcia mięśni, zaburzeniach postawy ciała, w urazach sportowych a także w leczeniu pooperacyjnym. Terapie manualne, takie jak terapia pasmowa, rozciągająca, technika skęcania powięzi i akupunktura, zmniejszają problemy tak samo, jak produkty – NAVELO MOBILITY.

NAVELO produkty z technologią „PysioBoost” składają się  w 100% z naturalnej krzemionki i wody źródlanej aktywowane przez jony złota i platyny. Projektowane i produkowane w Niemczech, posiadają certyfikaty zgodne z normami DIN EN ISO 13485, DIN EN ISO 9001, IFS HPC.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.